89.641
Bearbeitungen
Zeile 84: | Zeile 84: | ||
|- | |- | ||
| 02.12.2015 || style="text-align:right"|13.956 || style="text-align:right"|6.983 || style="text-align:right"|4.744 || style="text-align:right"|501 || style="text-align:right"|6 || style="text-align:right"|107.881 || style="text-align:right"| 15,795 Mio. | | 02.12.2015 || style="text-align:right"|13.956 || style="text-align:right"|6.983 || style="text-align:right"|4.744 || style="text-align:right"|501 || style="text-align:right"|6 || style="text-align:right"|107.881 || style="text-align:right"| 15,795 Mio. | ||
|- | |||
| 03.01.2016 || style="text-align:right"|14.294 || style="text-align:right"|7.042 || style="text-align:right"|4.796 || style="text-align:right"|505 || style="text-align:right"|6 || style="text-align:right"|114.984 || style="text-align:right"| 16,418 Mio. | |||
|- | |- | ||
| {{CURRENTDAY2}}.{{CURRENTMONTH2}}.{{CURRENTYEAR}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFPAGES}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFARTICLES}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFFILES}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFUSERS}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFADMINS}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFEDITS}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFVIEWS}} | | {{CURRENTDAY2}}.{{CURRENTMONTH2}}.{{CURRENTYEAR}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFPAGES}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFARTICLES}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFFILES}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFUSERS}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFADMINS}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFEDITS}} || style="text-align:right"|{{NUMBEROFVIEWS}} |